O Nas

Auto Serwis, to firma rodzinna, która od wielu lat działa na koszalińskim rynku.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów zatrudniliśmy najlepszych specjalistów w dziedzinie mechaniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Nasz personel posiada niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje, by zadbać o Państwa samochody.

Cechuje Nas indywidualne podejście do klienta, trafna diagnostyka, szybka naprawa oraz konserwacja aut, które do Nas trafią.

Nasz serwis wyposażony jest w najnowszej generacji sprzęt co w połączeniu z ogromną wiedzą Naszych pracowników gwarantuje Państwu najwyższej jakości usługi bez zbędnych kosztów.

Specjalizujemy się w serwisowaniu oraz naprawach takich marek jak Volkswagen, Audi, Skoda i Seat. Świadczymy także usługi dla innych marek samochodów. Serdecznie Zapraszamy!

U Nas mogą Państwo płacić kartą płatniczą!

Dla uprzyjemnienia czekania przygotowaliśmy poczekalnię dla klientów oraz kącik zabaw dla dzieci !!!

 

 

Drodzy Klienci!!! Często mylicie naszą lokalizację. Znajdujemy się praktycznie w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Jadąc od strony Koszalina w kierunku Szczecina ulicą Szczecińską, skręcacie od razu za przejazdem kolejowym w lewo, jedziecie 200 m prosto mijając firmę COLAS, a my znajdujemy się po prawej stronie zaraz za wózkami widłowymi. Najłatwiej jest wcisnąć czerwoną łezkę (nawigacja na w Google w prawym górnym rogu strony “G+”) I dojedziecie Państwo do celu!